Κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο Κοζάνης ο συνδυασμός «Λαϊκή Συσπείρωση» Βοΐου για το Δήμο Βοΐου και το ψηφοδέλτιο της «Λαϊκής Συσπείρωσης» για τις κοινότητες Μικροκάστρου, Νεάπολης, Σιάτιστας.

356

ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗΥποψήφιος Δήμαρχος

Εκλογική Περιφέρεια ΑΣΚΙΟΥ

  1. Γκαντώνα Αθανασία του Ιωάννη
  2. Γκαραγκούνη Σουλτάνα του Χρήστου
  3. Εγρές Αβραάμ του Ιωάννη
  4. Ευθυμιάδη Ελένη του Αναστασίου
  5. Ζώης Αθανάσιος του Κωνσταντίνου
  6. Μπέλλας Νικόλαος του Χρήστου
  7. Ρότσκος Γεώργιος του Ιωάννη
  8. Τζήμκας Θεόδωρος του Δημητρίου
  9. Τσιόκανου Δήμητρα του Γεωργίου

Εκλογική Περιφέρεια ΝΕΑΠΟΛΗΣ

  1. Γιγαντίδης Ονούφριος του Παναγιώτη
  2. Δεληπάλλας Αθανάσιος του Χρήστου
  3. Ζαχόπουλος Δημήτριος του Γεωργίου
  4. Λάζου Παναγιώτα του Χρήστου
  5. Μακρής Νικόλαος του Χρυσοστόμου
  6. Μιχαλόπουλος Αθανάσιος του Χρήστου
  7. Ριζοπούλου Ευαγγελία του Αχιλλέα
  8. Σατατάς Ιωακείμ του Ευαγγέλου
  9. Τσιτσιλής Χριστόφορος του Δημητρίου

Εκλογική Περιφέρεια ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

  1. Ταρνανάς Κωνσταντίνος του Τριαντάφυλλου
  2. Τσιαούση Ευφροσύνη του Ιωάννη

Εκλογική Περιφέρεια ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

  1. Αντάρας Κωνσταντίνος του Φωτίου
  2. Γκαραγκούνης Λάζαρος του Ιωάννη
  3. Ζιάκου-Χιόνου Αικατερίνη του Αντωνίου
  4. Καλαμπούκα Σωσάννα του Βασιλείου
  5. Κατσαώρας Μιχαήλ του Θεοδώρου
  6. Καφάση Αναστασία του Αργυρίου
  7. Λάγγας Αλέξανδρος του Θωμά
  8. Λέγκος Κωνσταντίνος του Γεράσιμου
  9. Λιάκου Αικατερίνη του Νικολάου
  10. Πλιάτσικα Αναστασία του Μιχαήλ
  11. Ταφαρλή Παναγιώτα του Αχιλλέα
  12. Τζίλιας Νικόλαος του Ιωάννη
  13. Τσιαούση Περιστέρα του Νικολάου

Εκλογική Περιφέρεια ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

  1. Γούτσιαρη Αγγελική του Ιωάννη
  2. Λαγόπουλος Στέφανος του Αθανασίου
  3. Παρτσάλης Μιχαήλ του Αλεξάνδρου
  4. Ράκας Δημήτριος του Κωνσταντίνου
  5. Σιδερίδης Ηρακλής του Αθανασίου
  6. Τελιορίδης Αναστάσιος του Χαρίτωνος
  7. Τζήμος Παναγιώτης του Γεωργίου
  8. Τσιόκανου Βασιλική του Γεωργίου

Κοινότητα Μικροκάστρου

  1. Γκέσος Μάρκος του Ιωάννη
  2. Ζαγκουντίνος Βασίλης του Μάρκου
  3. Κατσάνου Βασιλική του Ζήση
  4. Ριζόπουλος Γεώργιος του Αχιλλέα (ΠΟΛΩΝΟΣ)
  5. Σακελλάρη Αγγελική του Κωνσταντίνου

Κοινότητα Νεάπολης

  1. Αγάντας Ηλίας του Διαμαντή
  2. Γιγαντίδου Ελένη του Γεωργίου
  3. Δεμερτζίδου Βασιλική του Δημητρίου
  4. Ευσταθιάδου Ελένη του Αθανασίου
  5. Ίτσκος Δημήτριος του Μιχαήλ
  6. Κουτσουφλιανιώτης Αθανάσιος του Κωνσταντίνου
  7. Παπαχρίστος Γεώργιος του Αθανασίου
  8. Παρίντας Σταύρος του Ευαγγέλου

Κοινότητα Σιάτιστας

  1. Γκιάτας Μάρκος του Γρηγορίου
  2. Γράβας Βασίλειος του Δημητρίου
  3. Μαντάνη Κερασίνα του Θωμά
  4. Μαντζιάρης Ιωάννης του Γεωργίου
  5. Μπούρτζος Χαράλαμπος του Νικολάου
  6. Τσακνάκη Στυλιανή του Χρήστου
  7. Τσιαούση Βασιλική του Αλεξίου
  8. Τύπας Νικόλαος του Χαρισίου

5/5/2019