ΠΑΜΕ ΓΗΠΕΔΟ ……

444

Γ’ Εθνική: Ήρθε η ώρα για την πρώτη νίκη του Μακεδονικού!

Γ’ Εθνική: Ήρθε η ώρα για την πρώτη νίκη του Μακεδονικού!

Ήρθε η ώρα για την πρώτη νίκη της Σιάτιστας στην Γ’ Εθνική κατηγορία.

Η ομάδα του Μακεδονικού υποδέχεται τη Φλωριάδα και η νίκη είναι μονόδρομος  αν θέλει να διατηρήσει τις όποιες ελπίδες παραμονής υπάρχουν.

3ος όμιλος 12η  αγωνιστική

Κρόνος Αργυράδων – Μακεδονικός Φούφα

Θρίαμβος Σερβιανών – Τηλυκράτης Λευκάδας

Σούλι Παραμυθιάς – ΑΕ Λευκίμμης

Ναυπακτιακός – Θεσπρωτός

Μακεδονικός Σιάτιστας – ΑΟ Φλωριάδας

Γρεβενά Αεράτα – Αχέρων Καναλακίου

Ρεπό ο Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

Βαθμολογία

Μακεδονικός Φούφα 24
Ναυπακτιακός Αστέρας 19
ΑΕ Λευκίμμης 18
Θεσπρωτός 18
Κρόνος Αργυράδων 17
Αχέρων Καναλακίου 17
Τηλυκράτης Λευκάδας 15
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 13
Σούλι Παραμυθίας 13
Θρίαμβος Σερβιανών 10
Μακεδονικός Σιάτιστας ΦΣ 2
Γρεβενά Αεράτα 2
ΑΟ Φλωριάδας -4

*- 3 βαθμοί από τον Μέγα Αλέξανδρο Καλλιθέας

matiesstasport.blogspot.com

Πλήρης αγωνιστική δραστηριότητα των τμημάτων του Γυμναστικού το Σαββατοκύριακο

Πλήρης αγωνιστική δραστηριότητα των τμημάτων του Γυμναστικού το Σαββατοκύριακο

Πλήρης αγωνιστική δραστηριότητα των τμημάτων του Γυμναστικού αυτό το Σαββατοκύριακο 15-16/12/2018!!!

Το Σάββατο στις 10 το πρωί το παιδικό τμήμα αγωνίζεται στο ΔΑΚ Σκαρκαλα απέναντι στον ΓΣΚ Λασσάνη!!!

Το Σάββατο στις 5 το απόγευμα το τμήμα κορασίδων αγωνίζεται στο ΔΑΚ Μεσοποταμίας απέναντι στον ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας!!!

Τη Κυριακή στις 5 το απόγευμα το ανδρικό τμήμα αγωνίζεται απέναντι στον ΑΠΣ Πτολεμαϊδας στο ΔΑΚ Σιάτιστας!!!

ΕΠΣ Κοζάνης: Σημαντικά παιχνίδια για άνοδο και παραμονή

ΕΠΣ Κοζάνης: Σημαντικά παιχνίδια για άνοδο και παραμονή

Το Σαββατοκύριακο 15/16 Δεκεμβρίου θα διεξαχθεί η 1η αγωνιστική του Β’ γύρου στην Α’ κατηγορία ενώ κλείνει η αυλαία του Α’ γύρου στον 2ο όμιλο της Β ‘ κατηγορίας.

Στον 1ο όμιλο της Β’ αλλά και στη Γ’ κατηγορία οι αγωνιστικές υποχρεώσεις των ομάδων σταμάτησαν την προηγούμενη εβδομάδα .

Σημαντικά παιχνίδια θα παρακολουθήσουν οι φίλαθλοι που θα βρεθούν στο γήπεδο κι αυτό το Σαββατοκύριακο.

Α’ κατηγορία

14η αγωνιστική

Σάββατο 15/12/2018 – 3.00μ.μ.

ΑΕ Κοζάνης – Μακεδονικός Κοζάνης (γήπεδο Λευκόβρυσης)

Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΑΟ Κρόκου – Ακαδημία Βοΐου (γήπεδο Κρόκου)

Διαιτησία: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής – Τιτάν Σερβίων (γήπεδο Χαραυγής)

Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

Κυριακή 16/12/2018 – 3.00μ.μ.

ΠΑΟ Κοίλων – ΑΕΠ Καραγιαννίων (γήπεδο Λιάππειο)

Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ

Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Εθνικός Βατερού (γήπεδο Πρωτοχωρίου)

Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ    ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Ακαδημία Ηρακλή Πτολεμαΐδας – ΑΜΣ Γαλατινής (γήπεδο Ηρακλή)

Διαιτησία: ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΦΣ Κοζάνη – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας (γήπεδο ΔΑΚ Κοζάνης)

Διαιτησία: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Β’ κατηγορία – 2ος όμιλος

13η  αγωνιστική

Σάββατο 15/12/2018 – 3.00μ.μ.

Δαναοί Κοζάνης – Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας  (γήπεδο Βατερού)

Διαιτησία: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-             ΒΕΡΕΝΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Δόξα Μικροκάστρου – Βυζαντινός Αετός  (γήπεδο Μικροκάστρου)

Διαιτησία: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Βέρμιο Καρυοχωρίου – ΑΕ Περδίκκα  (γήπεδο Καρυοχωρίου)

Διαιτησία: ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ           ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ

Κυριακή  16/12/2018 – 11.00π.μ.

Ελπίδες ΑΕΚ – Δάφνη Πολυμύλου  (γήπεδο στρατιωτικό)

Διαιτησία: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Κυριακή  16/12/2018 – 3.00μ.μ.

Ακρίτες Κοζάνης – Δόξα Βερμίου Πύργων  (γήπεδο Ξηρολίμνης)

Διαιτησία: ΚΑΤΣΟΥΜΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΚΡΙΚΕΛΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ

Πρόοδος Κομνηνών – Ακαδημία Εορδαϊκός (γήπεδο Κομνηνών)

Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ-      ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ρεπό: ΑΕ Καλαμιάς

Β’ κατηγορία – 2ος όμιλος

10η αγωνιστική – αναβληθέν
Τετάρτη 19/12/2018 – 3.00μ.μ.

Δάφνη Πολυμύλου – ΑΕΚ Καλαμιάς (γήπεδο Πολυμύλου)

Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ 

Γ’ φάση κυπέλλου ΕΠΣ Κοζάνης

Τετάρτη 19/12/2018 – 3.00μ.μ.

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Μακεδονικός Φούφα (γήπεδο Νεάπολης)
Διαιτησία: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ-ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ