Radiosiatista.gr
Το Δημοτικό Συμβούλιο του Δήμου Βοΐου ενέκρινε ομόφωνα, κατά την συνεδρίαση του στις 11/05/2021, το νέο λογότυπο της τουριστικής προώθησης που παρουσίασε ο κ. Αντώνης Κιούκας. Με το νέο λογότυπο δημιουργείται η ταυτότητα με την οποία ο Δήμος Βοϊου θα οργανώσει την διαφημιστική τουριστική του καμπάνια τόσο στο εσωτερικό της χώρας όσο και στο εξωτερικό.
![](https://www.radiosiatista.gr/wp-content/uploads/2021/05/received_237473634813925.gif)
Το λογότυπο θα χρησιμοποιηθεί σε κάθε μορφή οπτικής επικοινωνίας είτε αυτή είναι έντυπη είτε ηλεκτρονική ώστε ο Δήμος να διαχωρίσει και να ταυτοποιήσει το τουριστικό του προϊόν.