Αφιερωμένο από την ομάδα Παλαιοκάστρου στην Μητρόπολη Σιάτιστας το αγριογούρουνο που χτυπήθηκε σήμερα από την ομάδα μας , καλά Χριστούγεννα σε όλο τον κόσμο του Δήμου μας και καλές γιορτές , Κούτσικας Κώστας , Κούτσικας Νίκος , Χατζής Τριαντάφυλλος , Χατζής Δημήτρης , Μπεσυρης Γιώργος ,Μπεσυρης Αθανάσιος , Καστιας Χρήστος , Κύρου Γιώργος , Μπαρτζώκας Κώστας , Παναγιώτου Δημήτρης , Κανάκης Γρηγόρης , Δήμος Γιάννης ,Μησυρλης Γιώργος ,και μερική άλλοι .
![](https://www.radiosiatista.gr/wp-content/uploads/2019/12/received_728983727592426-1-1024x768.jpeg)