Βραδινή έξοδος για τον Αλέξη Τσίπρα στην Κοζάνη. Συνοδευόμενος από τον Θ. Καρυπίδη (πρώην Περιφερειάρχη Δ. Μακεδονίας), ο Πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ και πρώην Πρωθυπουργός, μετά την πολιτική εκδήλωση στη Στέγη Ποντιακού Πολιτισμού, το βράδυ της Τετάρτης 13/11, λίγο μετά τις 23:30, μετέβη στο cafe – bar Le Roi, στην κεντρική πλατεία της Κοζάνης, όπου είχε την ευκαιρία να συνομιλήσει με τη νεολαία κι όχι μόνο. Δείτε φωτογραφίες & βίντεο του Kozan.gr
![](https://www.radiosiatista.gr/wp-content/uploads/2019/11/IMG_2266-1024x682.jpg)
![](https://www.radiosiatista.gr/wp-content/uploads/2019/11/IMG_2301-1024x682.jpg)
![](https://www.radiosiatista.gr/wp-content/uploads/2019/11/IMG_2263-1024x682.jpg)