Εθιμοτυπική επίσκεψη γνωριμίας πραγματοποίησε ο Διοικητής της Περιφερειακής Πυροσβεστικής Διοίκησης Δυτικής Μακεδονίας, Αρχιπύραρχος Νικόλαος Μητσιογιάννης, το πρωί της 21ης Φεβρουαρίου 2024 στην Ιερά Μητρόπολη Σισανίου και Σιατίστης.
Τον Διοικητή υποδέχθηκε ο Σεβασμιότατος Μητροπολίτης Σισανίου και Σιατίστης κ.κ. Αθανάσιος. Μέσα σε ιδιαίτερα εγκάρδιο κλίμα τον καλωσόρισε και του ευχήθηκε καλή δύναμη στα καθήκοντά του.
![Εθιμοτυπική επίσκεψη, στην Ιερά Μητρόπολη Σισανίου και Σιατίστης, από τον Διοικητή της Περιφερειακής Πυροσβεστικής Διοίκησης Δυτικής Μακεδονίας](https://sierafm.gr/wp-content/uploads/2024/02/%CE%9E%CE%97%CE%A6%CE%9E%CE%A6%CE%93.jpg)
Επίσης, επισκέφθηκε τον Δήμαρχο Βοΐου, κ. Ζευκλή Χρήστο, όπου συζητήθηκαν θέματα κοινού ενδιαφέροντος και συνεργασίας μεταξύ των Υπηρεσιών.
Γραφείο ΕπικοινωνιώνΠΕ.ΠΥ.Δ. Δυτικής Μακεδονίας |
![](https://www.radiosiatista.gr/wp-content/uploads/2024/02/dei_04-2023_myDEH_4All_300x250-10.gif)
![](https://www.radiosiatista.gr/wp-content/uploads/2024/02/FB_IMG_1708429653537-1024x734.jpg)