Aπό χθες Τετάρτη 2/11 στην Π.Ε. Κοζάνης ο Υπουργός Εσωτερικών Μ. Βορίδης. Συνέφαγε με πολιτικά πρόσωπα – κι όχι μόνο – σε “καζάνι” στην Σιάτιστα. Σήμερα Πέμπτη βρίσκεται στην ημερίδα που διοργανώνει, από το πρωί, στο Αμφιθέατρο “Κων/νος Καραμανλής” στο ισόγειο του κτιρίου στη ΖΕΠ Κοζάνης, η Περιφέρεια Δυτικής Μακεδονίας και η Π.Ε.Δ. Δυτικής Μακεδονίας με θέμα: “ΟΤΑ και Δίκαιη Μετάβαση”.
![](https://www.radiosiatista.gr/wp-content/uploads/2022/11/Screenshot_20221103_143234_com.facebook.orca_.jpg)
![](https://www.radiosiatista.gr/wp-content/uploads/2022/11/Screenshot_20221103_143303_com.facebook.orca_-1024x573.jpg)
![](https://www.radiosiatista.gr/wp-content/uploads/2022/11/Screenshot_20221103_143248_com.facebook.orca_-1024x567.jpg)
Kozan.gr